Hazır Beyan

Ücretsiz iş uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Gelir İdaresi Başkanlığı
Kira, ücret ve diğer kazançlara ilişkin gelir vergisi beyannamesinin önceden hazırlanarak mükelleflerin onayına sunulduğu bir uygulamadır.

Hazır Beyan uygulaması; ücret, kira, menkul sermaye iradı ile diğer kazanç ve iratlarınıza ilişkin gelir vergisi beyannamenizin önceden hazırlanarak onayınıza sunulduğu bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada sicil bilgilerinizi, kira ödemelerinizi veya gayrimenkul satışlarınızı da görebilirsiniz.

Sade ve anlaşılabilir kategorileri ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz Hazır Beyan uygulamasını mobil telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sizin için önceden hazırlanan beyannameleri kontrol edebileceğiniz Hazır Beyan uygulamasında istediğiniz değişiklikleri yapabilir ve beyannamenizi onaylayabilirsiniz. Ayrıca kira, taşınmaz satışı, sigorta, ücret ve kesinti bilgileri gibi beyanname hazırlanırken ihtiyacınız olan bilgilere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sizde Hazır Beyan uygulamasını cihazınıza yükleyerek gelir vergisi beyannamenizi görüntüleyebilir, gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Hazır Beyan indir
DİĞER SÜRÜMLER